127995

Atskats uz 2023. gada janvāra darbiem
02.03.2023


Atgriežamies ar ikmēneša ieskatiem svarīgākajās aktivitātēs. Šoreiz 2023. gada janvāris. Vairāk foto šeit

 Janvāris bija "bagāts" ar reģistrētām un novērstām ūdensvada avārijām. Pavisam tika reģistrētas divpadsmit avārijas, no kurām divas jau tika konstatētas gada pirmajā darba dienā. Un tā, janvārī ūdensvada avārijas tika konstatētas Lāčplēša, Zvaigžņu, Meldu, Mazajā Saules, Nākotnes, Eduarda Veidenbauma, Helmaņa, Pūpolu, Baznīcas (divas avārijas), Cēsu un Jāņa Poruka ielās:

Ūdensvada avārijas novēršana Zvaigžņu ielā, Siguldā Ūdensvada avārijas novēršana Eduarda Veidenbauma ielā, Siguldā Ūdensvada avārijas novēršana Pūpolu ielā, Siguldā Ūdensvada avārijas novēršana Cēsu ielā, Siguldā Ūdensvada avārijas novēršana BAznīcas ielā, Siguldā  Ūdensvada avārijas novēršana Jāņa Poruka ielā, Siguldā

 Lai uzturētu ūdenssaimniecību, tika veikti lielāki un mazāki remontadrbi, t.sk. saremontēti vairāki ūdensvadi, lai novērstu iespējāmās noplūdes gan Lāčplēša ielā, gan Zemgales ielā, gan Nākotnes ielā, Siguldā:

Ūdensvada remonts Lāčplēša ielā, Siguldā Ūdensvada remonts Lāčplēša ielā, Siguldā  Ūdensvada remonts Nākotnes ielā, Siguldā

 Janvārī tika konstatētas problēmas ūdens ieguves urbumā Kungu gatvē 1, Siguldā, kā rezultātā bija nepieciešama urbuma skalošana. Problēma tika novērsta un ūdens tiek nodrošināts tādā kvalitātē, kā to paredz Ministru kabineta noteikumi:

 Urbuma skalošana Kungu gatvē 1, Siguldā   Urbuma skalošana Kungu gatvē 1, Siguldā   Urbuma skalošana Kungu gatvē 1, Siguldā       

 Savukārt Jūdažos tika veikta profilaktiska maģistrālā ūdensvada skalošana, lai turpinātu nodrošināt atbilstoša ūdens piegādi klientiem:

 Ūdensvada skalošana Judažos    Ūdensvada skalošana Judažos

   Siguldas pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtās tika pabeigti saules paneļu elektrostacijas uzstādīšanas darbi.
2022. gada 30. decembrī tika saņemta atļauja elektrostacijas pieslēgšanai AS “Sadales tīkls” sistēmai. 2023. gada 4. janvārī Siguldas novada būvvalde saules paneļu elektrostaciju pieņēma ekspluatācijā.
Uzstādītās saules paneļu elektrostacijas jauda ir 60kW. Plānots, ka saules paneļu elektrostacija no atjaunojamajiem energoresursiem saražos apmēram 14% elektroenerģijas daudzuma, kurš nepieciešams Siguldas pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtu tehnoloģiskā procesa nodrošinājumam, optimizējot elektrības patēriņu un nodrošinot vienmērīgāku kanalizācijas pakalpojuma tarifa pieaugumu.
Saules paneļu elektrostacijas būvniecība veikta projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošana Siguldas pilsētas centralizētajā sadzīves kanalizācijas sistēmā”, Nr. 4.2.2.0/21/A/01029, īstenošanas ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. 

Projekta mērķis ir samazināt primārās enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un izdevumu samazināšanos par energoapgādi Siguldas pilsētas centralizētajā sadzīves kanalizācijas sistēmā.

Saules paneļi sigulda spilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtās   Saules paneļi sigulda spilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtās   

  Paplašinot norēķinu iespējas par SIA "SALTAVOTS" sniegtajiem pakalpojumiem, ar 2023. gada 17. janvāri, ja uz rēķina ir svītru kods, tā apmaksu var veikt Latvijas Pasta nodaļās. Pastā par pakalpojumu tiks piemērota maksa 0,50 EUR apmērā.

 

 Par aktuālajām tēmām un darbiem informācija vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē www.saltavots.lv, kā arī Facebook kontā. Seko mums, un zini jaunākās ziņas!

Nākotni Mēs veidojam kopā!

      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD