31938

Siguldā turpinās ūdenssaimniecības projekta realizācija
20.12.2012


     Siguldas pilsētā turpinās ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Siguldas novada Siguldas pilsētā, III kārta”, realizācija.

  2012.gada novembra beigās Čiatūras ielas, Saules ielas, Bērzu ielas, Satiksmes ielas, Tālavas ielas, Lapu ielas un daļēji Purva ielas mājsaimniecībām ir nodrošinātas pieslēguma iespējas centralizētajai kanalizācijas sistēmai.

   Kopš decembra vidus Rožu ielas, Vārpas ielas, J.Ozola ielas, Akāciju ielas un Pulkveža Brieža ielas posmā no Akāciju ielas līdz Nītaures ielai mājsaimniecībām ir nodrošinātas pieslēguma iespējas centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai.

   Lūdzam mājsaimniecības, kuras atrodas uz iepriekš norādītajām ielām, izmantot pieslēguma iespējas maģistrālajiem tīkliem, un ziema ir tas laiks, lai sakārtotu pieslēguma atļaujas, kas pavasarī dod iespēju savlaicīgāk izbūvēt pieslēgumus centralizētajai sistēmai. Pieslēgumu ierīkošanas process ir jāsāk ar SIA „Saltavots”, iesniedzot iesniegumu par tehnisko nosacījumu izsniegšanu.

   SIA „Saltavots” atgādina, ka patvaļīga pieslēgšanās centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai ir aizliegta.   

  Turpinās ūdensapgādes tīklu izbūves darbi un ir uzsākta maģistrālā kolektora posmā Gāles iela- dzelzceļa šķērsojums- Šveices iela izbūve. Grunts īpašību dēļ, lielā iebūves dziļuma dēļ un citu komunikāciju dēļ šis ir vissarežģītākais būvdarbu posms.

  Visus projektā plānotos darbus ir plānots pabeigt līdz 2013. gada septembrim.

 

Sīkākai informācijai:

Silvija Zaharāne, projektu vadītāja

Tālrunis 67973502; 67971729, fakss 67973502, e-pasts: saltavots@apollo.lv.

___________________________________________________________________

 projektu „„Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Siguldas novada Siguldas pilsētā, III kārta”

(Nr. 3 DP/3.5.1.1. 0/10/IPIA/VIDM/018 ) līdzfinansē Eiropas Savienība.

 

FInansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir SIA „Saltavots”

PROJEKTA ADMINISTRATĪVās, FINANŠU UN TEHNISKās VADĪBas uzraudzību NODROŠINA Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Ieguldījums Tavā nākotnē!

 

 


      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD