109126

SIA "SALTAVOTS" dažādie ikdienas darbi
28.11.2019


SIA "SALTAVOTS" ikdienā tiek veikti daudz un dažādi ar ūdensapāgdes, sadzīves kanalizācijas un lietus kanalizācijas tīkliem saistīti darbi. Tiek veikti gan maģistrālo tīklu izbūves darbi, gan pārbūves darbi un, protams, arī remontdarbi.

Esam apkopojuši novembrī veiktās aktivitātes. 

No lielajiem izbūves darbiem, kuri ir noslēgušies, ir jāpiemien maģistrālā ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkla izbūve Rūsiņa ielas posmā. Fotogrāfijas no būvdarbiem var apskatīt šeit.

Tāpat ir noslēgušies maģistrālā ūdensapāgdes tīkla izbūves darbi Alauksta ielā. Fotogrāfijas no būvdarbiem var apskatīt šeit.

Ņemot vērā to, ka ar 2020. gada janvāri centralizētos ūdensapāgdes pakalpojumus Mednieku, Krimuldas un Ābeļziedu ielu iedzīvotājiem nodrošinās SIA "SALTAVOTS" tika uzstādīti māju kopējie skaitītāji.  Fotogrāfijas no skaitītāju uzstādīšanas var apskatīt šeit.

Ir veikti dažādi ar ūdensapāgdes tīkliem saistīties darbi: ūdenskaitītāja iebūve akā Depo ielā 4; ūdensvada sacilpošana atbrīvotāju- Pērsieša ielā; ūdensapāgdes pieslēgums Raunas ielā; ūdensvada remonts Birzes ielā. Fotogrāfijas no darbu veikšanas var apskatīt šeit.

Ir veikti sadzīves kanalizācijas aku remontdarbi Pulkveža Brieža ielā un veikta kanalizācijas sūkņu stacijas Kraukļalas ielas apkope. Fotogrāfijas no darbu veikšanas var apskatīt šeit.

Ir saremontētas vairākas lietus kanalizācijas akas: Nurmižu ielā, Miera ielā un Pils ielā. Veikti lietus kanalizācijas skalošanas darbi Oskara Kalpaka ielā. Iztīrīti grāvji gan Dārza - Krišjāna Barona ielā, gan Ausekļa ielā un aizbērtias nefunkcionējošos septiķu akas pie Laurenču pamatskolas. Fotogrāfijas no darbu veikšanas var apskatīt šeit.

 

 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD