116671

Izmaiņas darba laikā 3. 7. un 8. maijā!
29.04.2021


Atgādinām, ka  SIA “SALTAVOTS” biroja darbinieki turpina klientus apkalpot attālināti.

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena ir svētku diena, kad tiek atzīmēta 1990. gada 4. maijā Latvijas PSR Augstākās Padomes pieņemtā „Deklarācija par Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu”. 4. maijs ir valsts brīvdiena. 1990. gada 4. maijā Latvijas PSR Augstākā Padome pieņēma deklarāciju par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, kā arī noteica pārejas posmu no Latvijas Republikas Augstākās Padomes līdz Saeimas sasaukšanai. Šim notikumam par godu 1990. gada 3. oktobrī likums "Par svētku un atceres dienām" tika papildināts ar 4. maiju un šī diena tika atzīmēta kā piemiņas diena ar oficiālo nosaukumu "Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena".

Kopš 2002. gada 9. aprīļa šī diena tika noteikta kā svētku diena (brīvdiena).

2007. gada 12. jūnijā pieņēma grozījumus likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām", kurā teikts, ka ja 4. maijs iekrīt sestdienā vai svētdienā, tad nākamā darba diena ir brīvdiena.

2011. gada 27. aprīlī prezidents Valdis Zatlers parakstīja grozījumus, kuros noteikta svētku dienas pārsaukšana par "Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu".

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu par darba dienu pārcelšanu 2021. gadā, darba diena no 3. mija ir pārcelta uz sestdienu, 8. maiju.

 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv