109711

Darbīgais pirmssvētku laiks!
23.12.2019


SIA "SALTAVOTS" pašā gada nogalē ir uzsākuši/veikuši dažādus apjomīgus darbus:

20. decembrī tika veikti maģistrālā ūdensvada avārijas novēršanas darbi, kā rezultātā tika pārbūvētas divas maģiatrālā ūdensvada akas Ziedu ielā. Fotogrāfijas no darbu veikšanas var apskatīt šeit.

20. decembrī tika uzsākta un 23. decembrī pabeigta maģistrālā ūdensvada izbūve ar beztranšeju metodi Leona Paegles un Cēsu ielās, tās savienojot un tādējādi nākotnē nodrošinot ūdens cirkulāciju un uzlabojot ūdens kvalitāti. Nākamjā gadā darbi vēl jāpabeidz - izbūvējot pievienojumus akās un izbūvējot ugunsdzēsības hidrantu. Fotogrāfijas no darbu veikšanas var apskatīt šeit.

20. decembrī tika uzsākta būvprojekta "Ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu izbūve Pīlādžu ielā, Peltēs, Siguldas pagastā, Siguldas novadā" realizācijas pirmais posms - ar bestranšeju metodi izbūvēts ūdensvads. Nākamajā gadā, pie atbilstošiem laikapstākļiem, darbi tiks turpināti un tiks izbūvēts maģistrālais sadzīves kanalizācijas vads. Fotogrāfijas no darbu veikšanas var apskatīt šeit

 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD