115131

Oktobrī un novembrī paveiktais
08.12.2020


Oktobris un novembris ir noslēdzies, laiks ieskatīties paveiktajos darbos.

Oktobrī, pēc Siguldas novada pašvaldības pasūtījuma tika veikta naftas atdalītāja izbūve pie stacijas, kas nodrošinās naftas produktu savākšanu no autoostas laukuma:

    

Novembrī tika uzsākta maģistrālā ūdensvada izbūve Rasas ielā. Maģistrālā ūdensvada izbūvē tika izmantota beztranšeju metode, lai pēc iespējas mazāk tiktu bojāts ielas segums. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, darbi turpināsies arī decembrī, kad tiks veikti ūdensvadu pievadu izbūves darbi līdz nekustamo īpašumu robežām. Pēc pievadu izbūves un objekta nodošanas ekspluatācijā, visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem Rasas ielā, būs iespēja pieslēgties pie centralizētās ūdensapgādes sistēmas. Vairāk foto no darbu veikšanas skatīt šeit

       

Ņemot vērā to, ka Siguldas novada pašvaldība nākamajā gadā plāno veikt ielas seguma atjaunošanas darbus Raunas un Trimpus ielās, Siguldā, SIA "SALTAVOTS" uzdevums ir, līdz nākamā gada maijam saremontēt visas ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas akas, kas atrodas šajās ielās. Darbi ir uzsākti un turpināsies.

       

Savukārt Allažmuižā bija nepieciešams veikt ūdensvada remontu:

    

Darbus esam turpinājuši arī ar Siguldas novada pašvaldību noslēgtā Deleģēšanas līguma ietvaros par lietus kanalizācijas sistēmu uzturēšanu un apsaimniekošanu un novembrī darbi tika veikti pie Laurenču pamatskolas:

 

Lai padarītu savu klientu ikdienu ērtāku, izmantojot jaunākās inovācijas norēķinu sistēmā, augustā tika uzsākta sadarbība ar ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me. Uz 1. decembri Bill.me platformā ir reģistrējušies jau 81% jeb 1486 klientu.

Novembris Latvijā ir patriotu mēnesis un arī SIA "SALTAVOTS" ietērpa savu biroju svētku rotā:

    

Diemžēl, Latvijā joprpojām izplatās Covid-19 vīruss un valstī no 9. novembra  ir izsludināta ārkārtējā situācija. Turpinām nodorīšināt nepārtrauktus un normatīviem aktiem atbilstošus dzeramā ūdens piegādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumus, taču, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, SIA "SALTAVOTS" birojs klātienes apmeklējumiem ir slēgts:

 

Klāt decembris - novēlam daudz spēka, gaišas domas un būt veseliem šajā sarežģītajā visiem laikā! 

Nākotni Mēs veidojam kopā! 
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds:

  
Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

 

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)
Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā
Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2024 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja 121 Online LTD