117913

Augusta aktivitātes!
10.09.2021


Kā ierasts, katra mēneša sākumā apkopojam un atskatamies uz nozīmīgākajiem iepriekšējā mēnesī paveiktajiem darbiem. Šoreiz atskats uz 2021. gada augustā padarīto. 

 Augustā Siguldā tika reģistrētas trīs ūdensvada avārijas - Cīruļu, Dailes un Ventas ielās:

 Ūdensvada avārija Cīruļu ielā, Siguldā      

 Allažmuižā izmantojot beztranšeju metodi, tika izbūvēts jauns ūdensvads, lai nodrošinātu nepārtrauktus un kvalitatīvus ūdensapāgdes pakalpojumus:

            

  Jauns ūdensvads tika izbūvēts Rīgas ielas posmā:

               

 Tāpat, jauns ūdensvads ir izbūvēts lielākajā daļā Bezdelīgu ielas, lai radītu jaunas pi9eslēguma iespējas pie centralizētās ūdensapāgdes sistēmas, kā arī sacilpotu ūdensvadu atbilstošas kvalitātes nodrošināšanai:

      

 Kā ierasts, tiek veikti arī dažādi remontdarbi - gan akās, gan tīklos. Augustā tika veikta ūdensvada akas pārbūve Stārķu ielā, Allažos un Dailes un Ābeļu ielu, Siguldā krustojumā:

       

 Pamatojoties uz nekustamā īpašuma īpašnieka iesniegto būvprojektu, tika izbūvēts sadzīves kanalizācijas atzars līdz nekustamā īpašuma robežai Dārza ielā, Siguldā:

       

 Saskaņā ar grafiku, tiek veiktas sadzīves kanalizācijas sūk';nu staciju apkopes. Šeit ieskats Saulrītu ielas kanalizācijas sūkņu stacijas apkopē:

    

 Par aktuālajām tēmām un darbiem informācija vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē www.saltavots.lv, kā arī Facebook kontā. Seko mums, un zini jaunākās ziņas!

  Vairāk fotogrāfijas skatīt šeit 

 Sākot ar 1. septembri, turpmāk PIRMDIENAS būs "APMEKLĒTĀJU DIENAS". 

 

Vispārīgas informācijas saņemšanai aicinām:

Ar atbildīgajiem darbiniekiem sazināties ir iespējams, zvanot pa tālruni vai rakstot uz e-pastu. Kontakinformācija pieeajama šeit

Ar Klientu daļas darbiniekiem par jautājumiem par norēķiniem, līgumu slēgšanu, skaitītāju maiņām, maksas pakalpojumiem aicinām:

  • zvanīt uz tālruņa numuriem 67973733 vai 29181233
  • rakstīt uz e-pasta adresi: klienti@saltavots.lv  

Ar Attīstības daļas darbiniekiem par jautājumiem par tehniskajiem noteikumiem, topogrāfiju saskaņošanu, būvniecības ieceru saskaņošanu, atzinumu izsniegšanu, rakšanas darbu atļaujām aicinām:

  • zvanīt uz tālruņa numuriem 67974011 vai 23221617
  • rakstīt e-pastu: attistibasdala@saltavots.lv

Avāriju pieteikšana par avārijām ārējos ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklos pa tālruņiem:

  • SIA “SALTAVOTS” darba laikā 67973115
  • Ārpus SIA “SALTAVOTS” darba laika 25645452

 

Nākotni Mēs veidojam kopā! 


      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv