117084

Allažmuižā uzstādītas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas
10.06.2021


Lai nodrošinātu būtisku ēkas energoefektivitāti, SIA “Saltavots” plānotā budžeta ietvaros, 2020. gada nogalē veica Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu ēkas renovāciju, kas ietvēra siltināšanas un vizuālā noformējuma pasākumus. Tika nomainīta arī ēkas iekšējā elektroinstalācija un uzstādīta papildus nepieciešamā elektroinstalācija, lai nodrošinātu iekārtu darbību.

Savukārt, lai noturētu nemainīgu, normatīviem aktiem atbilstošu, dzeramā ūdens piegādes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, 2021. gada 13. janvārī, starp SIA “SALTAVOTS” un SIA “WATEX” tika noslēgts līgums par ūdens atdzelžošanas stacijas piegādi un uzstādīšanu Allažmuižā, Allažu pagastā, Siguldas novadā. Līguma ietvaros ēkā tika uzstādītas un maija beigās ekspluatācijā pieņemtas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas, kas nodrošina dzelzs un mangāna savienojumu atdalīšanu dzeramajā ūdenī, tādējādi nodrošinot kvalitatīva dzeramā ūdens piegādi Allažmuižas iedzīvotājiem.

Papildus tika uzstādītas iekārtas, kas nodrošina attālinātu dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu darbības vizualizāciju/ uzraudzību, kas tiek veikta no Siguldas pilsētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, lai operatīvi varētu reaģēt ūdensvada avāriju gadījumos.

Kopējās izmaksas iepriekšminētajiem darbiem sastādīja 11 000 EUR bez PVN.

Allažmuižas dzeramā ūdens sagatvošanas iekārtas

Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas pēc 

 Pirms

Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas pirms    Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas pirms

Pēc

Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas pēc    Allažmuižas dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas pēc
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv