124016

Aicinām darbā automobiļa vadītāju-santehniķi, brigadieri-santehniķi, santehniķi!
19.04.2022

Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrība
SIA “SALTAVOTS” (Vienotais reģistrācijas Nr. 40103055793) Siguldā

aicina darbā

AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU (8332 08) - SANTEHNIĶI (7126 01)

Prasības:

  • profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība, vai profesionālā pamatizglītība;
  • profesionālie kursi, kas piešķir tiesības vadīt un uzraudzīt mašīnas (autovadītāja apliecība B, C kategorija);
  • vēlama vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (kods 95), nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta apmācība par darba devēja līdzekļiem.

Pienākumi:

  • vadīt un apkalpot uzticēto automobili;
  • nepieciešamības gadījumā veikt visa veida ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu un to elementu, kas ietver pilna cikla nodrošināšanu (vietas sagatavošana, nepieciešamo darbu veikšana, darba vietas sakārtošana) remonta un avāriju novēršanas darbus, nepieciešamības gadījumā izbūvi un pārbūvi.

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un koplīgumu (piemaksas, prēmijas, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu);
  • darbu uz nenoteiktu laiku ar normālu darba laiku;
  • darba algu 939 – 1033 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
INŽENIERTEHNISKO BŪVJU BRIGADIERI (7119 04) - SANTEHNIĶI (7126 01)

Prasības:

  • profesionālie kursi, kas piešķir tiesības vadīt un uzraudzīt mašīnas (autovadītāja apliecība                        B kategorija).

Pienākumi:

  • patstāvīgi organizēt uzdoto darba uzdevumu izpildi un vadīt uz objektu norīkoto darbinieku darbu;
  • veikt visa veida ūdensapgādes un pēc nepieciešamības kanalizācijas sistēmu un to elementu, kas ietver pilna cikla nodrošināšanu (vietas sagatavošana, nepieciešamo darbu veikšana, darba vietas sakārtošana) izbūvi, pārbūvi, remontdarbus un avāriju novēršanas darbus.

Piedāvājam:

  • darba algu 1050 – 1155 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

SANTEHNIĶI (7126 01)

Prasības:

  • profesionālie kursi, kas piešķir tiesības vadīt un uzraudzīt mašīnas (autovadītāja apliecība B kategorija).

Pienākumi:

Piedāvājam:

CV un pieteikuma vēstuli līdz 2022. gada 4. maijam sūtīt uz e-pastu saltavots@saltavots.lv, vai pa pastu – SIA “SALTAVOTS”, Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV – 2150.

Informācija pa tālruni 26526834.

Kontaktforma

Vārds:

Uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Dokuments:

Ziņojums:

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.

Avāriju gadījumos ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti) zvanīt:

67973115 (darba laikā) vai

25645452 (ārpus darba laika)

Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Siguldas novadā

Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija