108448

Šodien, 15. oktobrī SIA “SALTAVOTS” uzsāk maģistrālā ūdensvada izbūvi Alauksta ielā, Siguldā
15.10.2019


2018. gada nogalē, tika saņemts iesniegums no Alauksta ielas nekustamo īpašumu īpašniekiem, ar lūgumu izbūvēt maģistrālo ūdensvadu, jo akās trūka dzeramais ūdens. Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei, tika saņemti apliecinājumi no visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem Alauksta ielā par to - ja Alauksta ielā tiks izbūvēts maģistrālais ūdensvads, iedzīvotāji tam pieslēgsies divu gadu laikā no tā izbūves.

Būvprojekta “Maģistrālais ūdensvads Alauksta ielā, Sigulda” ietvaros, maģistrālā ūdensvada un pievadu līdz nekustamo īpašumu robežām būvniecība tiek veikta par SIA “SALTAVOTS” līdzekļiem, savukārt pievadu būvniecība no nekustamā īpašuma robežas līdz nekustamajam īpašumam un siltinātas ūdensmērītāja akas izbūve būs jāveic par nekustamā īpašuma īpašnieka līdzekļiem. 

Pēc maģistrālā ūdensvada izbūves, SIA “SALTAVOTS” nosūtīs visiem Alauksta ielas nekustamo īpašumu īpašniekiem tehniskos noteikumus un tad varēs izbūvēt pieslēgumus pie centralizētā ūdensapgādes tīkla. Pieslēdzoties pie centralizētajiem ūdensvada tīkliem, būs jāveic vietējās ūdensapgādes sistēmas atdalīšana no centralizētās ūdensapgādes sistēmas.

Maģistrālā ūdensvada izbūve tiek veikta ar beztranšeju metodi, lai pēc iespējas mazāk bojātu ielas segumu. Ūdensvads pa Alauksta ielu savienos Alūksnes un Strēlnieku ielu, tādējādi uzlabojot ūdens cirkulāciju un kvalitāti. Darbu veikšanas laikā būs iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi un apgrūtināta pārvietošanās pa ielu.

Fotogrāfijas no būvdarbiem var apskatīt šeit.

Atgādinām, ka SIA “SALTAVOTS”, kopš 2017. gada, plānojot turpmāko ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu paplašināšanu par SIA “SALTAVOTS” līdzekļiem, izvirza šādus nosacījumus: 

  • lai nekustamā īpašuma īpašnieki 100% būtu izmantojuši jau radītā pieslēguma iespējas centralizētajiem tīkliem;
  • lai nekustamā īpašuma īpašnieki 100% sniegtu rakstisku apliecinājumu, ka izmantos radītās iespējas 2 (divu) gadu laikā no centralizēto tīklu izbūves.
      Atpakaļ
Kontaktforma
  
Vārds, uzvārds:

E-pasts:

Tālrunis:

Ziņojums:

 
cik ir 2+2+1?

Jūsu iesniegtos datus apstrādās pārzinis – SIA “SALTAVOTS”, juridiskā adrese – Lakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, iesnieguma izskatīšanas (lietvedības vadīšana) nolūkam. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.saltavots.lv/Privātuma politika vai iepazīstoties ar to klātienē SIA “SALTAVOTS” klientu daļā.


Avārijas dienests ārējos ūdensvada un kanalizācijas tīklos (visu diennakti)
- darba laikā: 6797 3115
- ārpus darba laika: 2564 5452


Esam draudzīgi cilvēkiem ar kustību traucējumiem
un vides pieejamība ir atbilstoša MK noteikumiem. 


* * * * * * * *Ūdensapāgdes un kanalizācijas tīkli
Siguldas novadāLakstīgalas iela 9B, Sigulda, Siguldas novads, LV 2150, Latvija

© 2020 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv